آموزش پلاگین Enscape Revit

آموزش کامل پلاگین اینسکیپ رویت:

پس از مدت ها انتظار , پلاگین Enscape نرم افزار Revit توسط تیم متخصص ایرانی کرک شد. و این پلاگین اولین موتور فرعی رندرگیری نرم افزار رویت بشمار می آید که از قدرت بسیار بالایی برخوردار است.

این موتور رندرگیری به صورت ریل تایم عمل رندرگیری را برای شما انجام خواهد داد. و شما رندرگیری در لحظه و ثانیه ای را در نرم افزار رویت تجربه خواهید کرد.

شما پس از طراحی پروژه در نرم افزار Revit با استفاده از Enscape  میتوانید در پروژه به صورت انیمیشن رندر شده قدم بزنید و جزییات طراحی را برای کارفرما نمایش بدید. از دیگر خصوصیات Enscape  میتوان عمل ویرایش همزمان صحنه در نرم افزار رویت و اینسکیپ دانست, به عنوان مثال با تغییر چدیمان مبلمان  در محیط پلان یا تغییر متریال در رویت , بلافاصله و همزمان عمل تغییر و جابجایی , در محیط ریل تایم اینسکیپ نمایش داده می شود.

ویژگی های این موتور رندرگیری به همین جا ختم نمی شود , لازم نیست برای نمایش پروژه به کارفرما نرم افزار رویت را همراه داشته باشید.شما میتوانید کل پروزه را با پسوند exe ذخیره کنید و به کارفرما اراییه دهید و کارفرما به راحتی میتواند به صورت رندرانیمیشن در پروژه قدم بزند و جزییات طراح شما را ببیند.

شما میتوانید آموزش کامل موتور رندر اینسکیپ رویت را در ورژن ۲۰۱۸ نرم افزار Revit میتوانید به صورت رایگان از لینک دریافت کنید.

آموزش کامل پلاگین Enscape

مدرس: الیاس بستگانی

مدت زمان: ۲۸ دقیقه

پسوورد: www.bimcity.ir

download


مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

CLOSE
CLOSE