دانلود ۲۰ تکسچر زیبای کاغذ دیواری (سری اول)

در این قسمت ۲۰ تکسچر ( texture)  زیبای کاغذ دیواری را برای شما آماده کرده ایم. شما می توانید این تکسچرها را به عنوان متریال در نرم افزار های معماری ساخته و در صحنه های داخلی ساختمان از جمله سالن- اتاق خواب و….   بکار ببرید. امیدواریم بهره ی لازم را ببرید.

download


مطالب مرتبط

5 نظرات

 1. پاسخ

  ترو خدا هر چی رتدرشونو میگیرم سیاه خالصن لظفا راهنمایی کنید

 2. پاسخ

  کار شما از 2حالت خارج نیست .یا اینکه فضای شما داخلی هستش یا اینک وشنای قرار ندادید .اگر شما روشنایی گذاشته اید و رندر می گیرید که باید محیط رندر رو تنظیم کنید .تنظیم رندر گیری برای اینکه روشنایی شما فعال باشد :در صفحه رندر دنبال این ایکن باشید schemeباشد که به حالت پیش فرض exterior:son onlyهستش حالا اگر بخواهید که رندر داخلی بگیرید باید حالتexterior: artificial only قرار بدین که این حالت مخصوص رندر شب هستش و اگر می خواید هم نور روز و هم حالت شب را داشته باشد از گزینه exterior:sun and artificialاستفاده کنید و اگر برای رندر خارجی هستش گزینه های پایین برای رندر و خروجی های خارجی هستش .موفق باشید

  • پاسخ

   با سلام/
   در قسمت scheme در پنجره Rendering , حالت های Exterior مخصوص رندر های خارجی هست و حالت Interior , مخصوص رندر های روز. این گزینه ها از پنجره Exposure Cotrol به طور پیش فرض تبعیت می کنه. حتی می توانید پس از رندر با استفاده از پارامتر های این پنجره نور صحنه و یا میزان نقش دهی رنگ ها را کنترل نمایید. که از قابلیت های خوب رویت است.

 3. پاسخ

  باسلام
  می شود چگونگی قرار دادن تکسچر هارو در ریویت و چگونگی نصب روی دیوار یه توضیح بدهید

  • پاسخ

   سلام فصل پنجم کتاب را دانلود کنید

دیدگاهی بنویسید

CLOSE
CLOSE