طراحی داخلی خانه نیاوران

این خانه واقع در منطقه نیاوران تهران , معماری داخلی آن به سبکی کامل مدرن و اروپایی طراحی شده است. اگر نقاط معماری داخلی مدرن را بررسی کنیم , به سبک چیدمان آزاد , رهایی از فضا , عناصر دکوراتیو مدرن , رنگ قالب سفید , و گشودگی فضایی را در آن می توانیم مشاهده کنیم.
اگر به صحنه ی کلی سالن این خانه دقت کنیم , می توان به وضوح عدم استفاده از تیغه های داخلی را مشاهده کنیم. و این امر جزئیی از پیروی سبک معماری داخلی مدرن است. در واقع شما می توانید به عناصر داخلی مثل پله , شومینه , پارتیشن و …. به راحتی فضاهای باز خود را از نظر عرصه بندی چیدمان کنید. که این امر به خوبی در این خانه رعایت شده.
در رندر های این خانه به موقعیت قرارگیری شومینه به عنوان یک عنصر تقسیم کننده فضا دقت کرده اید؟ به موقعیت قرار گیری پله زیر زمین و دسترسی آن به عنوان رسیدن به فضای استخر در قطب مرکزی سالن دقت کرده اید؟ موقعیت قرارگیری این پله در مرکز خانه کاملا گردش حرکتی را در فضا بوجود آورده است.
از سبک چیدمان این خانه که بگذریم , شما در این سبک از طراحی داخلی می توانید , تمامی ایده های مدرن خود را جای جای خانه طراحی کنید. می توانید یک دکور زیبا بر روی یکی از دیوار های اصلی طراحی کنید. می توان با تغییر چرخشی صفحات سنگ بر روی هم یک شومینه زیبا طراحی کنید و یا می توانید با قرارگرفتن صفحات چوبی بر روی هم و ایجاد یک شبکه چوبی , بع یک پارتیشن جداکننده زیبای چوبی بین فضای نشیمن و نهار خوری برسید. یادتان باشد از وسایل تزئینی ساده در سبک چیدمان خانه مدرن چشم پوشی نکنید. حتی یک نقش گره چوب می توانید به عنوان یک تابلو زیبا و زنده در خانه جلوه کند. هیچ نیازی به تابلو های گران قیمت و یا تابلو فرش ها در سبک مدرن نیست.

…………………………………………………………………………
خدمات طراحی (در سراسر کشور) شامل:
مشاوره , طراحی انواع پروژه های طراحی داخلی از جمله مسکونی , تجاری , اداری و …
طراحی انواع نماهای خارجی ساختمان از جمله , مسکونی , ویلایی , اداری و …
طراحی محوطه , لندسکیپ و معماری منظر
طراحی انواع غرفه های نمایشگاهی
خدمات طراحی (در استان اصفهان) شامل:
۱- طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های ساختمانی
۲- مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی از جمله مسکونی، اداری، تجاری و …
۳- ساخت و بازسازی، مدرن سازی و بهینه سازی فضاهای قدیمی و فرسوده
۴- طراحی و اجرای نمای خارجی ساختمان
۵- نورپردازی با مدرن ‌ترین متدهای روز دنیا
۶- طراحی و اجرای فضای سبز
۷- فروش و اجرای محصولات نوین ساختمانی
۸- طراحی و اجرای غرفه‌های نمایشگاهی

سرپرست تیم طراحی مهندس الیاس بستگانی
طراح و مدرس طراحی معماری – طراحی داخلی
نویسنده کتاب آموزش طرای داخلی و کتاب آموزش نرم افزار Revit
تلفن همراه: ۰۹۱۳۷۹۲۴۳۶۰ (www.bimcity.ir)مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

CLOSE
CLOSE