طراحی داخلی فروشگاه کفش

فروشگاه کفش Timberland&Columbia

طراح: مهندس الیاس بستگانی

مکان: اصفهان , خاقانی , پاساژ ارکیده

 

این فروشگاه واقع در مجتمع تجاری ارکیده اصفهان , نمایندگی برند کفش Timberland&Columbia است که این فروشگاه مساحت ۱۲ متر مربع را از این واحد تجاری را پوشش میدهد . نیاز کارفرما , ایجاد یک فضای بزرگ و لوکس و ساده که در عین حال طرح ایجاد شده حال و هوای و بوی نمایندگی این برند را داشته باشد. پس از تحقیقات لازم در تمامی فروشگاه های اصلی این برند کفش از متریال چوب قهوه ای استفاده شده است که ما نیز در این مغازه مد نظر داشته ایم.

برای نمایش و القای  یک فضای بزرگ تر از یک مغازه ۱۲ متری , لازم بود که آینه در این مغازه نقش خود را ایفا کند/ برای همین منظور انتهای مغازه را به صورت کمد و قفسه با درب های کشویی برای نگه داری انبار کفش تعبیه کردیم و روی دربهای کمد را آینه قدی در نظر گرفتیم. که همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید خریدار در حین ورود به مغازه و پس از انعکاس کفش ها در آینه مقابل, این مغازه تجاری به صورت چشم گیری خعلی بزرگ تر از اندازه حقیقی اش خود نمایی میکند.

در هر دو وجه دیوار حروف C و T که نمایان گر برند Timberland&Columbia است با چوب و نور مخفی بر روی دیوار ها کار شده است که کفش ها بر روی این قاب های چوبی نصب شده اند. همچنین در کناف سقف لگوی برند این کفش ها تعبیه شده است که از زیبایی مخصوص به خود را دارد.

طراح در این مغازه سعی کرده است که با هزینه ی بسیار کم , فضایی بزرگ و لوکس را در این فروشگاه خلق نماید.

طراح: مهندس الیاس بستگانی

مدرس نرم افزار های معماری و طراحی داخلی

موبایل:۰۹۱۳۷۹۲۴۳۶۰مطالب مرتبط

2 نظرات

  1. پاسخ

    سلام و درود
    عالی..خسته نباشید

  2. پاسخ

    سلام،کاراتون با رویت عالیه
    موفق باشید

دیدگاهی بنویسید

CLOSE
CLOSE