فیلم معرفی (Octane Render) قدرتمند ترین موتور رندرگیری Revit

octane-render-for-revit

موتور رندر اکتان(octane render) یکی از قدرتمند ترین موتورهای رندرینگ مبتنی بر GPU در جهان محسوب میشود که برای نرم افزار هایی مثل مکس،اتوکد،اسکچاپ،راینو، و…نسخه نصب جداگانه دارد.
اما از سال ۲۰۱۲ اکتان رسما موتور رندرش را برای رویت اراییه داد و این انقلابی بود برای رویت، اما در ایران به دلیل محدودیت برای دسترسی خرید و کرک، اکتان رندر رویت به صورت غریبانه در ایران ناشناخته ماند. و با وجود این موتور رندر قدرتمند،کاربران رویت در ایران همچنان در انتظار خرید و کرک شدن ویری رویت هستند!
ما رسما برای اولین بار در کشور این موتور رندر را به شما معرفی کرده و به شما آموزش خواهیم داد.
و به وضوح به شما ثابت خواهیم کرد که اکتان رندر رویت ، تنها رقیب اصلی ویری رویت در صحنه حضور دارد. که پس از بررسی هایی که انجام دادیم در برخی از ویژگی ها اکتان رندر از قدرت بیشتری نسبت به ویری رویت برخوردار است.
هم اکنون شما میتوانید نسخه رایگان اکتان رندر رویت را در ورژن ۲۰۱۵-۲۰۱۶-۲۰۱۷ دانلود کرده و بدون نیاز به رجیستر و کرک و محدودیت زمانی از آن استفاده کنید.
تنها محدودیت نسخه رایگان این موتور رندر برای شما، محدودیت رزولوش تصویر (تا سقف ۱۰۰۰×۶۰۰) و درج لگوی اکتان در رندر است که پس از بررسی ها ، این رزولوشن برای داشتن موتور قدرتمند اکتان به صورت رایگان برای شما بصرفه خواهد بود., بیشتر کشور ها از نسخه رایگان این موتور رندر قدرتمند برای رویت استفاده می کنند. البته نسخه اصلی آن را در سایت اکتان میتوانید به صورت ماهیانه ۲۰ دلار خریداری کنید.نسخه رایگان نیز در سایت زیر?
Www.otoy.com
برخی از ویژگی های اکتان به شرح زیر است:

?رندرگیری به صورت ریل تایم و لحظه ای. با این ویژگی کمتر از ده ثانیه میتوانید رندر را از اکتان دریافت کنید.
? امکان پست پروداکشن در رندر اکتان
?تنظیمات پیشرفته متریال ، نور و رندر
?به کارگیری و استفاده از تمامی آبجکت های مکس در رندر اکتان رویت
?خروجی رندر نهایی کمتر از ۲۰ ثانیه
?محاسبات رندرینگ با پردازنده گرافیکی GPU ، این به این معناست که دیگر از هزینه های کلان برای CPU خلاص شده و فقط با داشتن یک گرافیک خوب میتوانید از این موتور استفاده کنید.
?خروجی انیمیشن با کیفیت در کمترین زمان.

با سپاس-الیاس بستگانی
? آموزش های رایگان کار با این موتور رندر را فقط از این سایت برای اولین بار در کشور دنبال کنید.

برای عضویت در سوپر گروه آموزشی تلگرام استاد بستگانی از لینک زیر وارد شوید.

لینک گروه آموزشی مهندس بستگانی?

لینک کانال آموزش های گروه?

کانال معرفی پک ۳dBST?

 

دانلود کلیپ معرفی موتور قدرتمند اکتان رویت

download


مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

CLOSE
CLOSE