نگاهی به طراحی رستوران غذاهای دریایی در کیش

طراحی رستوران ساحلی در کیش

معماری: BNS Studio
موقعیت: کیش، ایران
مساحت: ۸۰۰ مترمربع
سال طراحی: ۲۰۱۵
طراحی رستوران
در جلب مشتری بیشتر بسیار اهمیت دارد و بیشتر افراد ترجیح می دهند در محیطی غذای خود را سرو کنند که علاوه بر دکوراسیون زیبا همراه با آرامش خاصی باشد. در این بخش از وبسایت آرل قصد داریم به بررسی مختصری از رستوران ساحلی در کیش بپردازیم که از طراحی چشم گیری برخوردار است.
گاهی در طراحی رستوران یک ایده متفاوت و جذاب می تواند فضا را به محیطی خاص تبدیل کند؛ لذا برای دکوراسیون داخلی رستوران باید ابتکار زیادی به خرج داد. بدین منظور چه بهتر است که به محیط اطراف بنا و موقعیت آن نیز توجه شود. برای نمونه در این رستوران از فرم مرجان های دریایی در طراحی سقف سالن اصلی و دیوار ورودی استفاده شده است.

طراحی رستوران ساحلی در کیش
فرم کلی بنا به صورت یک مکعب مستطیل با سقف شیبدار بوده که طراح با کاهش حجم در بخش هایی از آن، از سلب بودن ساختمان جلوگیری کرده است. در ادامه به منظور رفاه مشتریان نیز فضاهای باز بالکن نیز در نظر گرفته شده که از دیدگاه پانوراما به دریا برخوردار است.
طراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشطراحی رستوران ساحلی در کیشمطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

CLOSE
CLOSE