پروژه بین المللی چانگشا زاها حدید

مرکز فرهنگی بین المللی چانگشا Changsha Meixihu جدیدترین طرح برنده از آتلیه معماران زاها حدید است. این مجموعه مظهر تنوع منحصر به فرد از گره های شهری و فضاهای – بزرگ تئاتر، موزه هنرهای معاصر، سالن چند منظوره و حمایت از امکانات و پروژه در ماه اکتبر آغاز شد. چانگشا….

برای دیدن تصاویر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

مرکز فرهنگی بین المللی چانگشا Changsha Meixihu جدیدترین طرح برنده از آتلیه معماران زاها حدید است. این مجموعه مظهر تنوع منحصر به فرد از گره های شهری و فضاهای – بزرگ تئاتر، موزه هنرهای معاصر، سالن چند منظوره و حمایت از امکانات و پروژه در ماه اکتبر آغاز شد. چانگشا، پایتخت چین جنوبی استان هونان است از لحاظ رشد جمعیت و توسعه سریع شهری قابل توجه ، در مرکز راه اهن مرتفع و پیچ و خم دار تفریحگاه های کودکان و غیره است که، ۱۳۰ میلیارد دلار ارزش دارد، دریاچه Meixihu به عنوان محل برگزاری پروژه های بلند پروازانه فرهنگی متعدد برنامه ریزی شده است. تئاتر بزرگ که بزرگترین مرکز عملکرد در شهر خواهد بود ، و با ظرفیت ۱۸۰۰ کرسی، نقطه کانونی از این مجموعه است. این بسیار مجهز طراحی شده است ، به منظوراینکه میزبان اجرای استاندارد جهانی باشد. ساختمان، فضاهای عمومی مانند لابی، کافه ها و رستوران ها، مهمان نوازی VIP، و همچنین به عنوان عملکردهای جانبی – مدیریت، اتاق تمرین، ملزومات تدارکات پشت صحنه و اتاق آرایش و کمد را در خود جای داده است. سالن چند منظوره به عنوان ساختار قابل انعطاف است، بنابراین می تواند سازگار شود و به تنظیمات مختلف تبدیل شود. با حداکثر ظرفیت ۵۰۰ کرسی، می تواند عملکردهای مختلفی رادر خود جای دهد، از ضیافت و رویدادهای تجاری گرفته تا نمایشنامه های کوچک و نمایش مد لباس. سیالات گلبرگ مانند موزه، در اطراف آتریوم مرکزی داخلی شکل گرفته اند و مجموعه ای از فضاهای گالری را به صورت یکپارچه و متصل درهم آمیخته اند. ترکیب برجسته ساختمان از سایت اسکله دریاچه با چشم اندازبیرونی و بالکن ها منحصر به فرد است. میدان خارجی توسط مجتمع سیال احاطه شده، یک محل برای مجسمه در فضای باز، نمایشگاه ها و رویدادها است، بنابراین توسعه برنامه ها به فضای بیرون، به عنوان امتداد طبیعی فضای داخلی است.مطالب مرتبط

2 نظرات

  1. پاسخ

    با سلام خدمت مدیر محترم سایت و تبریک سال نو
    از شما ممنونم به خاطر سایت بسیار مفیدتون من هم کلی فایل دارم که می تونه به دوستای خوبم کمک کنه چه طور میتونم اونا را تو سایت قرار بدم؟؟؟؟؟

    • پاسخ

      سلام. ممنون. لطف دارید. به زودی قسمت آپلود فایل انجمن فعال میشه و میتونید در تاپیک های مرتبط فایل هاتون رو به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

CLOSE
CLOSE