0

شرایط و تعهدات

قوانین و تعهدات کاربران نهایی پکیج های آموزشی bimcity

این یک توافق نامه قانونی ما بین استفاده کننده نهایی پکیج (کاربر نهایی) و شرکت بیم سیتی می باشد. کاربر نهایی در حین خرید محصول با کلیک کردن بر روی دکمه “پذیرش و تکمیل سفارش” موافقت خود را با کلیه شرایط این توافق نامه اعلام می نماید که به منظور ثبت امضای دیجیتال شما می باشد. اگر با این توافق نامه موافق نیستید از صفحه خارج شوید و مراحل خرید و سفارش را انجام ندهید.

۱- خرید پکیج های آموزشی بیم سیتی تنها از طریق وب سایت بیم سیتی به آدرس bimcity.ir صورت می گیرد, سایت بیم سیتی هیچ نمایندگی فروشی و هیچ محصول آموزشی در هیچ موسسه آموزشی , دانشگاه و یا سایت های دیگر ندارد, و خرید پکیج های آموزشی تنها از طریق وب سایت بیم سیتی آی آر امکان پذیر است. و سایت بیم سیتی هیچ مسئولیتی در قبال خرید شما از سایت های جعلی و یا موسساتی که از برند بیم سیتی برای فروش محصول خود سوء استفاده میکنند نخواهد داشت.

۲- خریدار موظف است که اطلاعات خود را نگهداری و محافظت کند که شامل فاکتور خرید پکیج , محتوای ارسالی پکیج و لایسنس نصب پکیج می باشد.لازم به ذکر است که پشتیبانی بیم سیتی فقط با اطلاعات خرید شما صورت می گیرد و سایت بیم سیتی هیچ مسئولتی در قبال مفقود شدن محتوا و اطلاعات خرید مشتریان ندارد.

۳- شرکت موظف است سفارشات تکمیل شده را در سریع ترین زمان ممکن ارسال کند که بین۲ الی ۴ روز کاری است, هرگونه تاخیر و اختلال بعد از تحویل محصول به پست , به عهده پست جمهوری اسلامی ایران است .

۴- شرکت موظف است که محصول سالم با بسته بندی مقاوم طبق آنچه اعلام شده ارسال کند, در صورت ارسال کالا به صورت پستی , سایت بیم سیتی مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصولات پستی در حین جابجایی توسط پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

۵- خریدار موظف است که اطلاعات پستی خود را قبل از خرید در اختیار وب سایت قرار دهد و سایت بیم سیتی موظف است که اطلاعات پستی مشتریان را محرمانه بداند و محافظت کند و اطلاعات خرید را برای هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ارائه نکند.(مگر با مجوز قانونی)

۶- خریدار موظف است که پس از ارسال بسته پستی در محل آدرس پستی خود طبق بازه زمانی شرکت پست حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور یا عدم پاسخگویی به مامور پست و برگشت بسته پستی به مبدا, هزینه ارسال مجدد بسته به عهده خریدار است

۷- مسئولیت نصب نرم افزار مربوطه و نصب پکیج بر عهده خریدار است , درصورت مشکل در نصب پکیج آموزشی فقط باید با مسئول پشتیبانی فنی نصب پکیج در تلگرام ارتباط بگیرید تا شما را راهنمایی کند.

۸- سرفصل های پکیج های آموزشی بیم سیتی ممکن است هرساله تغییر کند, سایت بیم سیتی مسئولیتی در قبال در اختیار قرار دادن پکیج های جدید به مشتریان قبلی خود نخواهد داشت

۹- شرکت متعهد می شود در صورت تغییر ورژن نرم افزار رویت , ویژگی ها و قابلیت های اضافه شده را در نسخه های جدید به صورت رایگان به مشتریان پکیج ها آموزش دهد.

۱۰- پکیج های بیم سیتی به صورت ارجینال و تک کاربره هستن , بدین معنا که هر پکیج , یک شماره سریال یا لایسنس نصب دارد و روی یک سیستم نصب می شود. برای نصب پکیج  در دو سیستم مختلف باید دو عدد پکیج خریداری کنید.

۱۱- کاربرنهایی پس از نصب لایسنس در سیستم خود , امکان جابجایی لایسنس و نصب پکیج در یک سیستم دیگر را ندارد, لذا قبل از فعال کردن لایسنس,  کاربرنهایی باید بر روی دستگاهی که می خواهد پکیج را دوره کند اطمینان داشته باشد.

۱۲- کاربر نهایی مجاز به اتصال مانیتورهای اضافه , تلوزیون , پروژکتور و … به دستگاهی که پکیج برروی آن نصب شده است نخواهد بود. و پکیج تنها با مانیتور اصلی متصل به سیستم اجرا خواهد شد.

۱۳-  پکیج آموزشی فقط در سیستم عامل ویندوز قابل نصب است و در موبایل و تبلت و سیستم عامل مک قابل نصب نیست همچنین برای اجرای این پکیج آموزشی شما نیاز به اتصال اینترنت دارید, لازم به ذکر است که کانکت بودن اینترنت از حجم مصرفی شما کسر نمی کند و تنها در حد چند کیلوبایت مصرف دارد.

 

۱۴- در صورت تعمیر و خرابی , و یا ارتقا یا خرید سیستم جدید , سایت بیم سیتی این امکان را به کاربران میدهد که تنها با ارائه مستندات از جمله فاکتور تعمیر و یا فاکتور خرید دستگاه جدید , لایسنس پکیج را به دستگاه جدید انتقال دهند.

انتقال شماره سریال برای هر کاربر فقط برای یکبار صورت میگیرد و تاریخ لایسنس نصب سریال از یک سال یا ۱۲ ماه نباید بیشتر باشد و ۱۰۰ هزارتومان به ازای هر لایسنس برای کاربر نهایی هزینه خواهد داشت.این مبلغ ثابت نیست و باتوجه به تورم قابل تغییر است.

۱۵- لایسنس های هر پکیج به مدت ۳۶۵ روز  اعتبار دارد و پس از اتمام , سریال نصب منقضی می شود و برای تمدید سالیانه مجدد لایسنس ها و پشتیبانی پکیج به ازای هر لایسنس ۹۵ هزارتومان هزینه خواهد داشت که این مبلغ ثابت نیست و باتوجه به تورم قابل تغییر است.

۱۶- در صورت خرید پکیج به صورت فیزیکی , dvd های بسته یک هفته پس از دریافت گارانتی دارند, درصورت رایت سوخته و یا مشکل در dvd , در این بازه کاربر نهایی باید به پشتیبانی اعلام کند تا dvd جدید برای کاربر ارسال شود, پس از اتمام مهلت گارانتی dvd هزینه ارسال مجدد پستی به عهده خریدار است.

۱۷- شرکت بیم سیتی علاوه بر ارسال dvd بسته های پستی , لینک های دانلود پکیج هم در حساب کاربری کاربر نهایی فعال میکند.تا کاربران در صورت نداشتن رایتر مناسب و یا مشکل در کپی شدن dvd بتوانند به صورت رایگان به لینک های دانلود پکیج دسترسی داشته باشند

۱۸- خریدار متعهد می شود که محتوای آموزش های موسسه بیم سیتی را جهت منافع مالی در خصوص آموزش در فضای اینترنت کپی و یا تقلید نکند مگر با ذکر منبع و هماهنگی و تایید مدرس.  همچنین کاربرنهایی متعهد می شود که نمونه تمرین ها و طرح های پکیج های آموزشی سایت بیم سیتی را بدون ذکر منبع منتشر نکند.

۱۹- پکیج های آموزشی بیم سیتی ۲ روز پس از دریافت گارانتی برگشت دارد, به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید می توانید از گارانتی ۲ روزه استفاده کنید و هزینه پکیج را پس بگیرید. لازم به ذکر است که بیم سیتی پکیج پست شده را پس نمی گیرد و خسارات وارد شده به سایت بر عهده ی مشتری است که شامل هزینه دیسک ها , جعبه و بسته بندی پکیج ها , هزینه ابطال سریال و مالیات ارزش افزوده تراکنش اینترنتی می باشد که از مبلغ پکیج کسر می شود و مابقی هزینه پکیج در بازه زمانی هفت روزه پرداخت خواهد شد. لازم به ذکر است برخی از محصولات شامل کتاب ها , و یا آبجکت ها و… گارانتی برگشت ندارند که در صفحه اطلاعات خرید محصول کاملا قید شده است.

۲۰- هر بسته آموزشی دارای حق عضویت یک گروه اختصاصی رفع اشکال با پشتیبان اختصاصی در تلگرام است. اعتبار پشتیبانی و  عضویت شما در هر گروه به مدت یک سال از تاریخ نصب پکیج مربوطه است و پس از اتمام مهلت عضویت و پشتیبانی , حق اخراج شما از گروه و یا حذف گروه برای سایت بیم سیتی محفوظ است.همچنین کاربرنهایی میتواند پشتیبانی دوره را با پرداخت هزینه پشتیبانی سالیانه تمدید نماید.

۲۱- شرکت بیم سیتی متعهد است به مدت یک سال پشتیبان و پاسخگو مشتریان خود باشد ,لازم به ذکر است هرگونه بی احترامی به تمامی پرسنل و کادر پشتیبانی , منجر به اخراج شما از گروه پشتیبانی و لغو پشتیبانی پکیج شما می گردد.

۲۲- پکیج های آموزشی بیم سیتی با بیش از ۱۵ سال تجربه در حوزه تدریس حضوری و مجازی از لحاظ سطح تدریس در بالاترین سطح کیفی یعنی A+ قرار دارد و در صورت اتمام دوره و انجام تمرینات به تسلط کافی دست پیدا میکنید , لذا در صورت عدم انجام دوره و یا عدم تمرین , بیم سیتی هیچ مسئولیتی در قبال عدم یادگیری هنرجویان نخواهد داشت.

۲۳- شرایط ذکر شده در این صفحه در مرور زمان ممکن است تغییر کند که حق آن برای موسسه بیم سیتی محفوظ است, مشتریان موظف هستند که هر سه ماه یکبار به صفحه شرایط و تعهدات سایت مراجعه کنند تا از تغییرات احتمالی این صفحه آگاه شوند. شرایط اصلی و عمومی هیچ گاه تغییر نمی کند.

۲۴- این توافق نامه در ۲۴ بند تنظیم شده است و به تایید کاربرنهایی رسیده است.