قوانین و مقررات

قبل از خرید قوانین را مطالعه کنید

 • قبل از خرید پکیج های آموزشی بیم سیتی شما شرایط و قوانین ذکر شده در این صفحه را مطالعه کرده اید و خرید محصول به منزله قبول کلیه ی شرایط و قوانین ذکر شده در این صفحه و ثبت امضای دیجیتال خریدار است.

 

 • شرایط ذکر شده در این صفحه در مرور زمان ممکن است تغییر کند که حق آن برای موسسه بیم سیتی محفوظ است, مشتریان موظف هستند که هر سه ماه یکبار به صفحه شرایط و قوانین سایت مراجعه کنند تا از تغییرات احتمالی این صفحه آگاه شوند. قوانین اصلی و عمومی هیچ گاه تغییر نخواهد کرد

 

 • خرید پکیج های آموزشی بیم سیتی تنها از طریق وب سایت بیم سیتی به آدرس bimcity.ir صورت می گیرد, سایت بیم سیتی هیچ نمایندگی فروشی و هیچ محصول آموزشی در هیچ موسسه آموزشی , دانشگاه و یا سایت های دیگر ندارد, و خرید پکیج های آموزشی تنها از طریق وب سایت بیم سیتی آی آر امکان پذیر است. و سایت بیم سیتی هیچ مسئولیتی در قبال خرید شما از سایت های جعلی و یا موسساتی که از برند بیم سیتی برای فروش محصول خود استفاده نخواهد داشت.

 

 • خریدار موظف است که اطلاعات خود را نگهداری و محافظت کند که شامل فاکتور خرید پکیج , محتوای ارسالی پکیج  و لایسنس نصب پکیج می باشد.لازم به ذکر است که پشتیبانی بیم سیتی فقط با اطلاعات خرید شما صورت می گیرد و سایت بیم سیتی هیچ مسئولتی در قبال مفقود شدن محتوای خرید مشتریان ندارد.

 

 • فروشنده موظف است سفارشات تکمیل شده را در سریع ترین زمان ممکن ارسال کند که بین۲ الی ۴ روز کاری است, هرگونه تاخیر و اختلال بعد از تحویل محصول به پست , به عهده پست جمهوری اسلامی ایران است .

 

 • فروشنده موظف است که محصول سالم با بسته بندی مقاوم طبق آنچه اعلام شده ارسال کند, در صورت ارسال کالا به صورت پستی , سایت بیم سیتی مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول در حین جابجایی توسط پست جمهوری اسلامی ایران ندارد.

 

 • خریدار موظف است که اطلاعات پستی خود را قبل از خرید در اختیار فروشنده قرار دهد و فروشنده موظف است که اطلاعات پستی مشتریان را محرمانه بداند و محافظت کند و اطلاعات خرید را برای هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ارائه نکند.

 

 • خریدار موظف است که پس از ارسال بسته پستی در محل آدرس پستی خود طبق بازه زمانی شرکت پست حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور یا عدم پاسخگویی به مامور پست و برگشت بسته پستی به مبدا, هزینه ارسال مجدد بسته به عهده مشتری است

 

 • مسئولیت نصب نرم افزار مربوطه و نصب پکیج بر عهده خریدار است , درصورت مشکل در نصب پکیج آموزشی فقط باید با مسئول پشتیبانی فنی نصب پکیج در تلگرام ارتباط بگیرید تا شما را راهنمایی کند. ایدی تلگرام Bimcity_support

 

 • سرفصل های پکیج های آموزشی بیم سیتی ممکن است هرساله تغییر کند, سایت بیم سیتی مسئولیتی در قبال در اختیار قرار دادن پکیج های جدید به مشتریان قبلی خود نخواهد داشت, البته مشتریان قبلی برای خرید پکیج های جدید تخفیف خرید خواهند داشت.

 

 • موسسه بیم سیتی متعهد می شود در صورت تغییر ورژن نرم افزار و ویژگی ها و قابلیت های اضافه شده به نرم افزار در نسخه های جدید را به صورت رایگان به مشتریان پکیج ها آموزش دهد.

 

 • پکیج های بیم سیتی به صورت ارجینال و تک کاربره هستن , بدین معنا که هر پکیج , یک شماره سریال یا لایسنس نصب دارد و روی یک سیستم نصب می شود. برای نصب پکیج  در دو سیستم مختلف باید دو عدد پکیج خریداری کنید.

 

 • درصورت خرابی و یا تعویض و خرید سیستم جدید , فاکتور خرید سیستم را باید برای ما ارسال کنید, سریال پکیج شما غیرفعال و سریال جدید دریافت می کنید. تعویض سریال فقط برای یکبار در بازه زمانی یک سال صورت می گیرد و ۵۰ هزارتومان به ازای سریال هر پکیج هزینه خواهد داشت. این مبلغ ثابت نیست و با توجه به تورم قابل تغییر است.

 

 • سریال های هر پکیج به مدت یک سال تاریخ انقضا دارد و پس از یک سال سریال نصب منقضی می شود و برای تمدید مجدد سریال ها به ازای هر پکیج ۱۰ هزارتومان هزینه خواهد داشت که این مبلغ ثابت نیست و باتوجه به تورم قابل تغییر است.

 

 • دیسک های پکیج به مدت یک هفته گارانتی تست کپی دارد , خریدار موظف است پس از دریافت پکیج با یک رایتر سالم اقدام به کپی کردن محتوای پکیج کند , و در صورت کپی نشدن , باز نشدن دیسک و …به پشتیبانی بیم سیتی اعلام کند و سایت بیم سیتی متعهد است که دیسک مشکل دار را یا به صورت ارسال پستی یا لینک دنلود برای مشتری به صورت رایگان ارسال نماید. پس از یک هفته فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال خرابی دیسک نخواهد داشت و هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری است.

 

 • خریدار متعهد می شود که محتوای آموزش های موسسه بیم سیتی را جهت منافع مالی در خصوص آموزش در فضای اینترنت کپی و یا تقلید نکند مگر با ذکر منبع و هماهنگی و تایید مدیر شرکت از طریق تماس. همچنین خریدار متعهد می شود که نمونه تمرین ها و طرح های پکیج های موسسه بیم سیتی را بدون ذکر منبع منتشر نکند.

 

 • پس از ارسال پستی بسته و دریافت پکیج به هیچ عنوان امکان لغو سفارش و یا تعویض پکیج وجود نخواهد داشت

 

 • پکیج های آموزشی بیم سیتی ۲ روز پس از دریافت گارانتی برگشت دارد, به هر دلیلی از خرید خود منصرف شدید می توانید از گارانتی ۲ روزه استفاده کنید و هزینه پکیج را پس بگیرید. لازم به ذکر است که بیم سیتی پکیج پست شده را پس نمی گیرد و خسارات وارد شده به موسسه بر عهده ی مشتری است که شامل هزینه دیسک ها , جعبه و بسته بندی پکیج ها و هزینه ابطال سریال می باشد که از مبلغ پکیج کسر می شود و مابقی هزینه پکیج در بازه زمانی هفت روزه پرداخت خواهد شد. لازم به ذکر است برخی از محصولات شامل کتاب ها , و یا آبجکت ها و.. گارانتی برگشت ندارند که در صفحه اطلاعات خرید محصول کاملا قید شده است.

 

 • هر پکیج آموزشی دارای حق عضویت یک گروه اختصاصی رفع اشکال با پشتیبان اختصاصی در تلگرام است. اعتبار عضویت شما در هر گروه به مدت یک سال است که از تاریخ نصب سریال پکیج شما محاسبه می شود نه تاریخ عضویت.و پس از اتمام مهلت عضویت , بیم سیتی حق اخراج شما ,حذف گروه را دارد که البته عضویت شما با پرداخت هزینه کم قابل تمدید است.

 

 • موسسه بیم سیتی متعهد است به مدت یک سال پشتیبان و پاسخگو مشتریان خود باشد ,لازم به ذکر است هرگونه بی احترامی به تمامی پرسنل موسسه بیم سیتی, منجر به اخراج شما از گروه پشتیبانی و لغو پشتیبانی پکیج شما می گردد.

 

 • پکیج های آموزشی بیم سیتی با بیش از ۱۵ سال تجربه در حوزه تدریس حضوری و مجازی از لحاظ سطح تدریس در بالاترین سطح کیفی یعنی A+ قرار دارد و در صورت اتمام دوره و انجام تمرینات به تسلط کافی دست پیدا میکنید , لذا در صورت عدم انجام دوره و یا عدم تمرین , بیم سیتی هیچ مسئولیتی در قبال عدم یادگیری هنرجویان نخواهد داشت.
Cart
 • هیچ محصولی در سبد شما نیست!