Revit Architecture

غول نرم افزاری شرکت Auto desk ، این نرم افزار را از سال ۲۰۰۸ به طور گسترده عرضه بازار کرد و تا به امروز قویترین و کامل ترین نرم افزار معماری در سطح جهان شناخته شده است و کشورهایی همچون آمریکا-انگلیس-آلمان-ژاپن و… ازجمله ایران این نرم افزار را در سطح دانشگاه ها تدریس می کنند.

سرعت و دقت این نرم افزار بسیار بالاست و نقشه های فاز ۱ و ۲ معماری را به خوبی به شما ارائه می دهد و همچنین قدرتمند ترین و آسان ترین نرم افزار مدلسازی معماری ، حتی سازه های پیچیده به شمار می آید.

ازقابلیت های بزرگ این نرم افزار این است که شما فقط کافی است پلان را ترسیم کنید مشاهده خواهید کرد که Revit   به طور خودکارانواع برش های دلخواه انواع نماها وهمچنین سه بعدی شده پلانتان را به طوراتوماتیک برایتان مشخص میکند.

ترسیم و طراحی انواع دیتیل ها و طراحی در-پنجره- نرده- مبلمان و…برایتان امکان پذیر است و  شما می توانید طراحی داخلی و خارجی ساختمان رابه راحتی و آسانی انجام دهید.

Render یا همان نورپردازی و متریال دهی این نرم افزار یکی از قدرتمند ترین رندرها به شمار می آید که از نسخه ی ۲۰۱۲ به بعد این نرم افزار Render رویت را می توانیم در حد نرم افزار مکس بدانیم و این امکان را به ما می دهد که یک انیمیشن یا فیلم با کیفیت از ساختمان طراحی شده تهیه کنیم.

از خصوصیات دیگر این نرم افزار ارتباط نزدیک با سایر نرم افزارهایی همچون ۳D maxو Auto cad است  و میتوان نقشه تهیه شده در Revit رابه سایر نرم افزارها انتقال داد یا فایل دیگر نرم افزارها را در Revit اجرا کرد.

به طور مثال چون اغلب نقشه های در دسترس با اتوکد ترسیم شده اند شما فقط کافیست آن نقشه را به رویت منتقل کنید و در عرض کمتر از ۱۰ دقیقه آن را سه بعدی و مدلسازی کنید.

طول دوره آموزشی: ۵۰ ساعت

نمونه رندرهای گرفته با نرم افزار Revit